Y16252K67000T0R
MFR.Part #
Y16252K67000T0R
JLCPCB Part #
C4198322
Description
-55℃~+150℃ 2.67kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount