Y16252K60000B9W
MFR.Part #
Y16252K60000B9W
JLCPCB Part #
C4167563
Description
-55℃~+150℃ 2.6kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS