Y16252K50000A9W
MFR.Part #
Y16252K50000A9W
JLCPCB Part #
C4271080
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS