Y16252K40000T0W
MFR.Part #
Y16252K40000T0W
JLCPCB Part #
C4341860
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount