Y16252K32000T0W
MFR.Part #
Y16252K32000T0W
JLCPCB Part #
C3924104
Description
-55℃~+150℃ 2.32kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount