Y16252K15000Q24R
MFR.Part #
Y16252K15000Q24R
JLCPCB Part #
C4004035
Description
-55℃~+150℃ 2.15kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount