Y16252K05000F9W
MFR.Part #
Y16252K05000F9W
JLCPCB Part #
C4070158
Description
-55℃~+150℃ 2.05kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS