Y1625250R000Q0W
MFR.Part #
Y1625250R000Q0W
JLCPCB Part #
C4140441
Description
-55℃~+150℃ 250Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount