Y1625240R000Q9W
MFR.Part #
Y1625240R000Q9W
JLCPCB Part #
C4064682
Description
-55℃~+150℃ 240Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS