Y162523K1000T9W
MFR.Part #
Y162523K1000T9W
JLCPCB Part #
C4318724
Description
-55℃~+150℃ 23.1kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS