Y1625221R000Q9R
MFR.Part #
Y1625221R000Q9R
JLCPCB Part #
C4033736
Description
-55℃~+150℃ 221Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS