Y162520K1060T0W
MFR.Part #
Y162520K1060T0W
JLCPCB Part #
C3998170
Description
-55℃~+150℃ 20.106kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount