Y162520K0000Q9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162520K0000Q9W
JLCPCB Part #
C4199729
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS