Y162520K0000Q0R
MFR.Part #
Y162520K0000Q0R
JLCPCB Part #
C4326724
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount