Y1625200R000D0W
MFR.Part #
Y1625200R000D0W
JLCPCB Part #
C3927409
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount