Y16251K80300T0R
MFR.Part #
Y16251K80300T0R
JLCPCB Part #
C4244398
Description
-55℃~+150℃ 1.803kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount