Y16251K80000B9W
MFR.Part #
Y16251K80000B9W
JLCPCB Part #
C3969142
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS