Y16251K62000B0W
MFR.Part #
Y16251K62000B0W
JLCPCB Part #
C4357082
Description
-55℃~+150℃ 1.62kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount