Y16251K60000F9W
MFR.Part #
Y16251K60000F9W
JLCPCB Part #
C4140865
Description
-55℃~+150℃ 1.6kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS