Y16251K47000Q23R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16251K47000Q23R
JLCPCB Part #
C4115366
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.47kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS