Y16251K28000T9W
MFR.Part #
Y16251K28000T9W
JLCPCB Part #
C4290659
Description
-55℃~+150℃ 1.28kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS