Y16251K25000Q0W
MFR.Part #
Y16251K25000Q0W
JLCPCB Part #
C4236557
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount