Y16251K24000T0W
MFR.Part #
Y16251K24000T0W
JLCPCB Part #
C4060647
Description
-55℃~+150℃ 1.24kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount