Y16251K14000C9W
MFR.Part #
Y16251K14000C9W
JLCPCB Part #
C4016659
Description
-55℃~+150℃ 1.14kΩ 300mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS