Y16251K11570T0W
MFR.Part #
Y16251K11570T0W
JLCPCB Part #
C4553363
Description
-55℃~+150℃ 1.1157kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount