Y16251K03510T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16251K03510T9W
JLCPCB Part #
C4336273
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 1.0351kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS