Y1625192R000Q0W
MFR.Part #
Y1625192R000Q0W
JLCPCB Part #
C4098817
Description
-55℃~+150℃ 192Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount