Y162516K0000A9R
MFR.Part #
Y162516K0000A9R
JLCPCB Part #
C3941261
Description
-55℃~+150℃ 16kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS