Y162515K5410T0W
MFR.Part #
Y162515K5410T0W
JLCPCB Part #
C4187510
Description
-55℃~+150℃ 15.541kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount