Y162515K0000T9W
MFR.Part #
Y162515K0000T9W
JLCPCB Part #
C4117221
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS