Y162514K8280T0W
MFR.Part #
Y162514K8280T0W
JLCPCB Part #
C4117158
Description
-55℃~+150℃ 14.828kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount