Y1625146R487Q0W
MFR.Part #
Y1625146R487Q0W
JLCPCB Part #
C6938603
Description
-55℃~+150℃ 146.487Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount