Y162513K0000T24R
MFR.Part #
Y162513K0000T24R
JLCPCB Part #
C4336155
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS