Y162513K0000T0W
MFR.Part #
Y162513K0000T0W
JLCPCB Part #
C3928641
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount