Y162513K0000F9W
MFR.Part #
Y162513K0000F9W
JLCPCB Part #
C4050528
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS