Y162513K0000B23W
MFR.Part #
Y162513K0000B23W
JLCPCB Part #
C4275580
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS