Y162512K5000Q24W
MFR.Part #
Y162512K5000Q24W
JLCPCB Part #
C4258815
Description
-55℃~+150℃ 12.5kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS