Y162512K1000Q0W
MFR.Part #
Y162512K1000Q0W
JLCPCB Part #
C3959195
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount