Y162512K1000F9W
MFR.Part #
Y162512K1000F9W
JLCPCB Part #
C4075790
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS