Y1625125R000Q0W
MFR.Part #
Y1625125R000Q0W
JLCPCB Part #
C4281160
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount