Y162511K3000Q24W
MFR.Part #
Y162511K3000Q24W
JLCPCB Part #
C4226643
Description
-55℃~+150℃ 11.3kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount