Y162511K0000Q24W
MFR.Part #
Y162511K0000Q24W
JLCPCB Part #
C3984959
Description
-55℃~+150℃ 11kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount