Y162510K0000T24W
MFR.Part #
Y162510K0000T24W
JLCPCB Part #
C4265582
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS