Y162510K0000Q0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162510K0000Q0W
JLCPCB Part #
C3973156
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount