Y162510K0000F9W
MFR.Part #
Y162510K0000F9W
JLCPCB Part #
C3961603
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS