Y162510K0000B24R
MFR.Part #
Y162510K0000B24R
JLCPCB Part #
C4240507
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS