Y162510K0000A9W
MFR.Part #
Y162510K0000A9W
JLCPCB Part #
C4143678
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS