Y1624969R700T0W
MFR.Part #
Y1624969R700T0W
JLCPCB Part #
C3987149
Description
-55℃~+150℃ 200mW 969.7Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount