Y1624950R000F9W
MFR.Part #
Y1624950R000F9W
JLCPCB Part #
C4238755
Description
-55℃~+150℃ 200mW 950Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS