Y162490R0000A0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162490R0000A0W
JLCPCB Part #
C4190873
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 200mW 90Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount